Laboratorium z systemem informatycznym

Kochani! Kolejny tydzień przynosi kolejną dobrą wiadomość
Aktualnie zakończyliśmy proces podwyższenia jakości usług świadczonych przez nasze laboratorium. Było to możliwe za sprawą dwóch zdecydowanych posunięć.

Po pierwsze, zgodnie z filozofią firmy każdą złotówkę z zysku inwestujemy w rozwój, dlatego wdrożyliśmy najlepszy na rynku Laboratoryjny System Informatyczny e-Lab. Co to oznacza? Przede wszystkim najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa Waszych próbek i wyników badań. Indywidualne elektroniczne kodowanie każdej próbki eliminuje niemal do zera ryzyko jakiegokolwiek błędu w identyfikacji materiału analitycznego. Próbka jest precyzyjnie śledzona od momentu jej przyjęcia do czasu jej zmagazynowania. Co więcej, elektroniczna kontrola dotyczy również procesu poanalitycznego. Doskonale wiemy kto, kiedy i w jaki sposób wydał wynik. Archiwizacja wyników badań jest prosta i niezawodna, zaś wydobycie archiwalnych danych szybkie i nieskomplikowane. Zarówno nasi pacjenci, jak i my sami pracownicy firmy, jesteśmy bardziej bezpieczni i wymiernie oszczędzamy cenny czas.

Po drugie, z pośród pomieszczeń przeznaczonych na funkcjonowanie laboratorium, jak już pewnie spostrzegliście, wydzieliliśmy jedno na prowadzenie rejestracji. Rejestrowanie pacjentów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 9.30. Tym samym punkt pobrań czynny jest w tych samych dniach tygodnia w godzinach od 8.00 do 9.30. Na pobranie materiału do badań zapraszamy pacjentów dokładnie w takiej kolejności w jakiej się zarejestrowali. Wydawanie wyników badań ma miejsce za pośrednictwem okienka w rejestracji od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 16.00.
Ponadto w każdą sobotę laboratorium pracuje od 8:00 do 12:00, w tych godzinach można odebrać wyniki z poprzednich dni. Punkt pobrań w tym dniu czynny jest od 8:00 do 9:30, więc każdy kto w tygodniu nie ma kiedy zrobić badań może zrobić to sobotę.

Żywimy głęboką nadzieję, że docenicie nasze starania. Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do pracy

 

Copyright © 2012 WOL-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review

Ranking stron

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe