Ostatnie pożegnanie doktora Sierpińskiego

Z żalem i smutkiem 21 Października na cmentarzu parafialnym w Wolbromiu o godzinie 16:00 żegnaliśmy śp. lek. med. Andrzeja Sierpińskiego, współpracownika i jednego z założycieli Miejsko-Gminnego Centrum Medycznego WOL-MED Sp. z o.o.

Doktor Andrzej Sierpiński urodził się na Lubelszczyźnie, w latach sześćdziesiątych studiował na Akademii Medycznej w Białymstoku, gdzie w 1970 roku uzyskał tytuł lekarza. Wiosną 1974 roku trafił do Wolbromia gdzie do końca roku kontynuował swoją karierę w strukturach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Olkuszu pełniąc funkcje kierownicze wśród których szczególnie pamiętamy wieloletnie kierowanie Przychodnią Rejonową w Wolbromiu, ze szczególnym zaangażowaniem w powstanie budynku przychodni przy ul. Skalskiej 22. Od 2001 roku jako Kierownik Poradni Medycyny Pracy i lekarz rodzinny w Miejsko-Gminnego Centrum Medycznego WOL-MED Sp. z o.o. wciąż leczył i zdobywał zaufanie wielu pacjentów.

 

W tych trudnych chwilach w imieniu Zarządu, Dyrekcji i wszystkich pracowników WOL-MED przekazujemy wyrazy współczucia całej rodzinie, oraz wszystkim najbliższym i przyjaciołom, łącząc się w bólu po stracie tak wspaniałego człowieka...

 

Copyright © 2012 WOL-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review

Ranking stron

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe