Drukuj

DEKLARACJE

 

       

 

Jednym z wymogów  NFZ na bezpłatne świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej  jest konieczność posiadania wypełnionych deklaracji przez pacjenta. Dzięki temu można leczyć się u lekarza rodzinnego  oraz pielęgniarek, a koszty z tym związane pokrywa z naszych składek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Osoby, które chciałyby złożyć deklarację do lekarza rodzinnego lub złożyć deklarację zmieniającą wybór lekarza rodzinnego, mają trzy możliwości:

 

 1) Za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta

 

https://www.pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

 

Należy się zalogować i skorzystać ze specjalnej zakładki.

 

 2) Wydrukować formularz deklaracji w domu (jest na naszej stronie internetowej lub na stronie NFZ), wypełnić go, podpisać i wrzucić go do naszej urny wystawionej w pomieszczeniu ogólnodostępnym od frontu budynku.

 

3) Wydrukować formularz deklaracji w domu, wypełnić go, podpisać, a następnie zeskanować lub zrobić wyraźne zdjęcia i wysłać na naszego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a następnie w terminie do 3 miesięcy wrzucić tę samą deklarację co została zeskanowana lub której zostało zrobione zdjęcie do wspomnianej w punkcie drugim urny.

 

Deklaracja POZ lekarz (WORD)

Deklaracja POZ pielęgniarka (WORD)

Deklaracja POZ położna (WORD)

Deklaracja POZ wspólna (PDF)


Prosimy  poinformować nas, jeśli posiadacie Państwo dodatkowe uprawnienia specjalne  (np. inwalidy wojennego, honorowego krwiodawcy itp.). Na podstawie dokumentu uprawniającego dokonujemy odpowiedniego zapisu w systemie.

 

 

Copyright © 2012 WOL-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review

Ranking stron

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe