Dożynki w Gołaczewach

Już jutro odbędą się Dożynki Gminy Wolbrom 2016 w Gołaczewach. Wespół z organizatorami zapraszamy do uczestniczenia w obchodach, które rozpoczną się o godz. 13.00 uroczystą Mszą Świętą w miejscowym kościele parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny. Kolejno zebrani udadzą się na nieodległe boisko sportowe, gdzie zostanie dokonany tradycyjny obrzęd dożynkowy. Po części oficjalnej przyjdzie pora na występy artystyczne, które będą trwać do samego wieczora. Punktem kulminacyjnym na artystycznej scenie będzie koncert Zespołu „Don Vasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy"

Ze swojej strony, uczestnikom Dożynek zapewniamy opiekę medyczną oraz możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i zmierzenia ciśnienia. Życzymy wszystkim udanej i bezpiecznej zabawy. A gdyby ktoś potrzebował pomocy to niech szuka nas pod jednym z namiotów. Będą w nim dyżurować panie pielęgniarki w białych fartuchach

PS. Zgodnie z prognozami pogody jutro będzie bardzo upalnie i bezchmurnie.Nie zapomnijcie zatem o nakryciu głowyi butelce wody!

 

Copyright © 2012 WOL-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review

Ranking stron

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe